20050811

yasasin ozgurluk!
kedimiz cincani merak edenlere ilgileri icin tesekkurler.
Hanimefendi ameliyat oldu*, en sevgili veterinerimiz Erkut tarafindan 3 gun misafir edildi, bu sure boyunca 4 gun hicbir sey yemeyerek ve surekli ciyaklayip veteriner ekibini gicik ederek en inatci kediler sinifinda derecelendirme aldi, ardindan bir hafta boyunca boynunda boyunlukla "hastayim" pozunda tum ev halkini pesinde kosturup seferber etti, veee ozgurluk (herkese)
.
.
.
*4. kere yara acildigi icin artik bag olusturamadigi, yarali bolgenin toptan alinarak bastan asagiya dikis atildigi bir operasyon.

4 comments:

Oya Kayacan said...

Sabah sabah senin için geldik buralara. Oya, Kimsecik ve Cancan'dan bu güzel tortoise Cincan kıza geçççmişşş olsun.

Blog için ilgine teşekkürler. Galiba tek derdim 'picture resizing', ki kendimce her yolu deneyip beceremedim. Irfan Wiew yükle dediler. İşleri daha da ortaya karışık hale getirmekten korktum doğrusu. Blogger forum belki çare olabilir. Ah nerede benim her derdime derman genç bilgisayar dostum Korhan? Cevap; Çanakkale'de asker ve daha altı ayı var!!!

hera said...

hosgelmisiniz komsularimiz oya kimsecik ve cancan

ben hicbiseyi resize mesize etmiyorum, irfani bilmem ama bill (microsoft picture manager) gayet iyi.

yazimasasi said...

post'u edit ettiğiniz yerde HTML moduna geçip metin içinde ilgili IMG SRC satırını bulur ve < > içine WIDTH=genişlik ve HEIGHT=yükseklik değerlerini pixel ya da yüzde cinsinden yazarsanız meseleniz hallolur; yok ama resmin fiziksel boyutunu küçültmek istiyorsanız, eh evet bir picture editor lazım size.

Hanife said...

Güzeller güzeli kediciğine çok geçmiş olsun. Bir kedi delisi olarak bayıldım buna..